Žolininkas

Ir aš noriu parašyti apie visų vaistažolių karalienę „Dėmėtąją maudą“, nes tai stebuklingas augalas, sukurtas Dievo. Kaip Viešpats sukūrė žmogų tobulai: tiksliai kiekvieną mūsų organizmo ląstelę, kiekvieną organą, taip ir Mauda yra irgi Dievo kūrinys, sukurtas ir sumąstytas mažiausių dalelyčių tikslumu. Mes, žmonės, esam protingi sutvėrimai, bet iki šiol nesuvokiame Maudos naudingumo. Taip, Dėmėtoji mauda- nuodinga, bet, naudojant Dėmėtosios maudos antpilą (užpylus ne spiritu, bet 40 laipsnių degtine, būtent degtine, tiksliai pagal žolininko rekomendacijas), organizmas ne apsinuodija, o atvirkščiai: pagerėja sveikata ir sustiprėja imuninė sistema . Žmogus, kaip protingiausias šioje Žemėje Dievo kūrinys, galiausiai privalo suvokti, kas yra blogai, o kas – gerai. Aš dažnai naudoju Dėmėtąją maudą: vartojau ją trejus metus pats, po to antpilus naudojo mano artimieji, taip pat nemažai laiko padedu ligoniams ir vadinamiems „sveikiems“, nes visiškai sveikų mūsų laikais nėra. Dėmėtoji mauda – jaunystės eliksyras: vartodami jį į vidų (dar kartą perspėju) pagal patyrusio žolininko rekomendacijas, maudos antpilus privalome vartoti pagal griežtai nustatytą vartojimo schemą- didėjančia tvarka ir paskui mažėjančia. Įspėjimas: Mauda – nuodingas augalas, bet ne visiškai, nes jį galima gerti į vidų ir naudoti išoriškai sergant pačiomis sunkiausiomis ligomis, o taip pat ir onkologiniais susirgimais. Net gi 4-ta vėžio stadija yra pagydoma tinkamai vartojant dėmėtąją maudą.

Dėmėtoji mauda- tai stipriausiais imunostimuliatorius.- jį vartojant, sustiprinama imuninė sistema, atstatoma virškinamojo trakto sistema. Taip pat turi būti vartojami fermentai, gėrimai ir, pagal mano rekomendaciją, tam tikri maisto produktai. Svarbu neperdozuoti gydomųjų priemonių. Kiekvieną dieną mes skaitome literatūrą, spaudinius, ir, jei vakar skaitant, viskas buvo normalu, o šiandien tarsi kažkas trukdo, raidės liejasi – tai perdozavimo pradžia. Nereikia tada išsigąsti- kitą dieną dozę sumažinkit vienu lašeliu ir toliau mažinkit dar 5 dienas, o po to vartokit vėl didėjančia tvarka. Maudos antpilu drąsiai galima vilgyti akis ir nosį, tiek vidų, tiek išorę, galima dėti kompresą ant skydliaukės, suvilgyti krūtinę , o taip pat dėti kompresą ant kepenų ir kasos, tepti tarpvietę (ypač karštomis dienomis toks kompresas padeda prie prostatos, adenomos ir vėžio). Antpilu rekomenduojama suvilgyti sąnarius ar dėti kompresus 2 valandoms. Negalima tepti galvos smegenų dalies.

Vėžys ir kiti sunkūs susirgimai seniai ištyrinėti, diagnostika pasiekusi aukštą lygį, tačiau iki šiol išlikusi problema, kaip efektyviai pagydyti ligas. Aš daugelį metų užsiimu žolininkyste, nes nuo vaikystės mane jaudino žmonių susirgimai ir aš visuomet troškau padėti jiems. Visą gyvenimą tyrinėjau senovinius gydymo metodus, gilinausi į Tibeto mediciną, Ajurvedą ir pan. ir priėjau išvadą, kad stipriausia yra liaudies medicina, nes ji padeda išgydyti įvairias ligas, tame tarpe ir bet kurios stadijos vėžį nemedikamentiniais preparatais. Jei žmogus sužino apie savo ligą, tai neverta gaišti laiko ir nerimauti, o reikia nedelsiant imtis priemonių, skirtų vėžio gydymui: atsisakyti alkoholio, rūkymo, rūkytų produktų, nepiktnaudžiauti kava ir arbata, pirkta parduotuvėse. O operacijos patariamos tik kraštutiniais atvejais ir rekomenduojama iškart po chirurginės intervencijos vartoti Dėmėtosios maudos antpilą ir aukščiau išvardintas priemones. Mauda garantuoja, kad ligos recidyvai nepasikartos ir nebus metastazių, o žmogus pasveiks. Ir toliau patartina stiprinti imunitetą Maudos antpilu ir kitais vaistiniais augalais profilaktiškai, kad galėtumei gyventi pilnakraujį gyvenimą.

Žmogaus organizmas turi savybę atsistatyti, regeneruotis, tačiau jam reikia padėti. Mes pamirštame apie savo sveikatą ir prisimename tuomet, kai jau būna gerokai per vėlai. Bet visiškai per vėlai niekada nebūna- tereikia tik padėti sergančiajam: tai artimųjų globa,- patartina kreiptis į psichologą ir su jo pagalba sergančiajam suteikti vilties ir noro gyventi. Mano klientai būna patenkinti, išeina šypsodamiesi, kai aš paruošiu ligonį, aiškinu jam apie sveikimą (o tai jau yra sveikimo pradžia) ir taip pat rekomenduoju priemones, kurios aprašytos aukščiau. Ligonis sveiksta.
Dabar šiek tiek noriu parašyti apie negalavimų pradžią. Ligos pradžia, kai jaučiamas skrandžio deginimas arba refliuksas, atrodo nepavojinga, bet sutrinka medžiagų apykaita ir išbalansuojamas visas virškinamasis traktas, o tai gali sutrumpinti gyvenimą. Apie 70-čiai procentų žmonių refliuksas gali būti pagydomas liaudiškais metodais – tai yra aprašyta internete.
Pats baisiausias mūsų laikmečio sveikatos žudikas – vėžys. Suradus pirmuosius požymius, šią ligą nesunku pagydyti nemedikamentinėmis priemonėmis. Bet koks sukietėjimas bet kurioje kūno dalyje – tai jau svetimkūnis, jis gali būti piktybinis ir nepiktybinis, bet vėliau supiktybėti. Netgi atsiradę spuogai, kurie ilgai nepagyja, gali sukelti nerimą, todėl iškart kreipkitės į specialistus, taip pat į žolininkus ir gydūnus. Geras gydūnas ar žolininkas turi išmanyti biologiją, psichiatriją, diagnozę patvirtinti apžiūrėjęs akis, nagus, veido spalvą ir pan. Tas gydūnas, kuris dalina įvairiausius receptus su dešimtimis augalų, pasitikėjimo nekelia, ir tuomet kreipkitės į oficialios medicinos gydytojus. Nors šiais laikais kai kurie žmonės ne itin pasitiki oficialiąja medicina dėl skiepų ar antibiotikų, tačiau jie daro klaidą. Skiepai padėjo nuraminti daugybę užkrečiamų ligų visoje planetoje, o, atsiradus antibiotikams, žmogaus gyvenimo trukmė pailgėjo maždaug 30 metų, tuo pačiu antibiotikai padeda pasveikti nuo mirtinų ligų.

Žmonės, gydydamiesi antibiotikais, iki galo nepasveiksta: pavartojo kelias dienas , o, kai jiems palengvėjo, toliau jie gydosi arbatomis, medumi ir pan. Rekomenduojama naudoti paskirtus vaistus, kol pasveikstama.
Kardiologai taip pat gelbsti žmoniją nuo mirtinų ligų Galiausiai noriu visiems palinkėti: nelaukite, kol liga jus suries- lankykitės pas gerus gydytojus, gydūnus ir nors kartą per metus pasidarykite kraujo tyrimus, nes kraujas parodo jūsų sveikatos lygį. Atminkite, kad visada galima ligai užbėgti už akių, o uždelsta liga kartais sunkiai pasiduoda gydymui. Tad saugokite save, savo ir savo artimųjų sveikatą.

2 atsakymai į “Žolininkas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *